Sobota, 29 listopad 2014 rok
Imieniny obchodzą: Fryderyk, Błażej, Walter
informator INFORMATOR kontakt KONTAKT mapa MAPA katalog firm KATALOG FIRM ogłoszenia OGŁOSZENIA galerie GALERIE informacje INFORMACJE
REKLAMA
REKLAMA
Jak dobrze wyglądać po 40-tce?
ij
Członkinie Klubu Kobiety 40+, działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach, miały możliwość spotkania się z Beatą Radomyską – wizażystką.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy przy herbacie, której tematem było zaznajomienie pań z celem spotkania. Poruszony został także temat doboru strojów, aby wiedzieć jak pokazać swoje atuty a jednocześnie ukryć niedoskonałości. Podczas rozmowy uczestniczki zadawały mnóstwo pytań.
Następnie gościni przeszła do analizy kolorystycznej. Polega ona na tym, iż każda z kobiet indywidualnie zasiada na specjalnym krześle, przy którym wizażystka dopasowuje kolory z poszczególnych pór roku. Aby analiza uzyskała prawdziwy rezultat, panie proszone były o przyjście bez makijażu. Każda z nich mogła zanotować swoja paletę kolorów, dzięki czemu w przyszłości będzie mogła zakupić odzież w swoich barwach. Widać było, że uwagi jakie uzyskiwały, były dla nich cenne, gdyż kobiety  po czterdziestym roku życia również chcą wyglądać atrakcyjnie i młodo. Jak się okazuje, jest to możliwe. Na koniec spotkania specjalistka poruszyła inne tematy ważne dla pań 40+, m. in. menopauza. Opowiedziała jak dieta i ruch umila ten trudny okres w życiu kobiety. 
Spotkanie upłynęło w milej i przyjemnej atmosferze. Choć trwało prawie 4 godziny, żadna z uczestniczek nie nudziła się. 
Spotkanie zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach w ramach projektu „Kraina twórczości”, który sfinansowano ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Autor: M. Stokowska
Data publikacji: 2013-06-02, 23:13
Autor: M.Stokowska
REKLAMA
Dodaj komentarz
Treść:
Nick:
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
POLECAMY
REKLAMA
BRAK OGŁOSZEŃ
Partnerzy